Scroll Top

WUMUTECH

WUMUTECh

Wumu Tech, 1992 yılında Zhejiang Üniversitesi Yuquan kampüsünde  kurulmuş, elektronik jakar makineleri ve tekstil CAD yazılımı gibi yüksek teknoloji ürünü teknolojik tekstil  ekipmanların araştırma ve geliştirme, üretimi, satış ve hizmeti konusunda uzmanlaşmış  bir girişimdir.

Şirket kökleri,  teknik olarak Zhejiang Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Okulu ile yapılan işbirliğine dayanmaktadır ve endüstri-üniversite-araştırma işbirliğinde güçlü bilimsel ve teknolojik güce ve zengin bir deneyime sahiptir.

 Ana ürün gamı, elektronik Jakarlı makine grupları, dokuma tezgahı kontrolcüleri, Tekstil CAD yazılımları, kumaş simülasyon CAD yazılımları, model patentleri ve yazılım telif hakları vb. teknik ve inovatif ürünlerdir.   Wumu tarafından geliştirilen ürünler , yerel, ulusal ve uluslararası düzeylerde birçok ödül kazanmış ve 20’den fazla ulusal buluş patenti, kamu hizmeti patenti ve yazılım telif hakkı elde etmiştir.

 

Wumu Tech, 30 yılı aşkın aşkın tecrübe ve yıllık 5000 adetten fazla jakar makinesi üretim kapasitesi  ile , Asya, Avrupa, Amerika, Afrika ve Avrupa’da 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan, Dünya genelinde kabul görmüş büyük dokuma tezgahı üreticilerinin jakar konfigürasyonlarında sıklıkla tercih ettikleri en büyük çözüm ortaklarından biridir.

Özellik
galeri
seçenek
video
pdf

Ana Özellikler

  • Yüksek hızlı dokuma makineleri için özel olarak geliştirilmiş yepyeni, yüksek kaliteli elektronik jakar makineleri.
  • Mekanik aktarım sistemi, çözgü açma israfını azaltmak, düzgün mekanik aktarım ve düşük gürültü sağlamak için kam yapısı aktarım yöntemini benimseyerek optimize edildi ve geliştirilmiştir;
  • Aynı zamanda, düşük güçlü bileşenli iğne seçimi yönteminin benimsenmesi, ağır jakar prosesinde enerji tüketimini büyük ölçüde azaltmaktadır.
  • Sisteme dahil akıllı kontrol modülleri ve dokunmatik ekranlı kolay kullanımlı sistem arayüzleri, daha iyi bir kontrol deneyimi sağlar ve tezgah ve jakar makinesinin uzun vadeli yüksek hızlı çalışma gereksinimlerini karşılar.
  • Jakar sistemleri, Kendi güç kaynağını taşımakta ve tezgahla milsiz senkron iletim gerçekleştirebilmektedir.
GALERİ

Seçenekler

WMT-A SERİSİ ELEKTRONİK JAKARLAR
Yüksek hızlı dokuma makineleri için özel olarak geliştirilmiş yepyeni, yüksek kaliteli bir elektronik jakar makinesi serisidir. Mekanik aktarım sistemi, çözgü açma israfını azaltmak, düzgün mekanik aktarım ve düşük gürültü sağlamak için kam yapısı aktarım yöntemini benimseyerek optimize edildi ve geliştirildi.
Aynı zamanda, düşük güçlü bileşenli iğne seçimi yönteminin benimsenmesi, ağır jakar prosesinde enerji tüketimini büyük ölçüde azaltmaktadır.
Gömülü akıllı kontrol modüllerini ve dokunmatik ekranlı insan-makine etkileşimi arayüzleri benimsenerek, daha iyi bir kontrol deneyimi ile ekipmanın uzun vadeli yüksek hızlı çalışması sağlanmıştır.
KULLANIM ALANI
Esas olarak her tür rapier dokuma tezgahları,hava jetli dokuma tezgahları, su jetli dokuma tezgahları ile kullanıma uygundur. Özellikle yoğun ve gramajlı ağır dokuma işlemlerinde , giyim , dekoratif kumaş, eşarp, brokar tablo, döşemelik kumaş vb. çeşitli tekstillerin üretiminde kullanılmaktadır.

WMT-L SERİSİ ELEKTRONİK JAKARLAR
Bu seri jakarlar, düşük mekanik titreşim ve düşük gürültü ile sorunsuz çalışan çift taraflı dört eksantrik tekerlek mekanik şanzıman modu ile çalışmaktadır.
Çift taraflı duvar plakası, küçük pürüzlü yüzeye sahip dökümlerden yapılmıştır ve makinenin yükünü azaltır;
Bıçak açıklığının yüksekliği pozitif ve negatif taraklarla tasarlanmıştır ve ayarlayabilmek basittir;
Yüksek performanslı modüller + alüminyum alaşımlı bıçak seçim yöntemi, yüksek güvenilirlik, uzun ömür ve düşük enerji tüketimi sağlar.
Çerçeveler, yüksek hızlı çalışma ortamında iğne seçim sisteminin güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için çelik levha lazer kesimden imal edilmiştir.

VİDEO