Scroll Top

SINSIM

SINSIM

2002 yılında kurulan SINSIM, tasarım ve üretim konusunda iddialı, kaliteli bilgisayarlı nakış makinaları konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji markasıdır. Şirket, başarılı makine üretimi ve geliştirdiği teknolojisiyle kısa sürede hem ulusal hem de uluslararası piyasada kısa sürede kendini ispatlamıştır. 2010 yılının başında, SINSIM, yüksek verimli ve yüksek kaliteli bilgisayar nakış makinesi geliştirmeyi, bölgesindeki  ve diğer bölgelerdeki üniversitelerle uluslararası ileri teknoloji ile stratejik işbirliğini yürütmeyi ve çapraz endüstride aktif bir rol oynamayı taahhüt edip; alanlar arası ve çapraz bölgesel, bilimsel ve teknolojik yenilik işbirliği, endüstri alanının gelişimini ve atılımını yönlendirmektedir.

Bilim ve teknolojinin yönlendirdiği, yeteneklere dayanan ve pazara güvenen şirket satışları, yıllık% 18.89 oranında artmaktadır. Ürün satışları, özellikle bilgisayar nakış makinesi ve yüksek hızlı çift CAM nakış makinesi alanında mutlak avantaja sahip olup uluslararasıdır ve dünya genelinde başlıca ürün pazar payı % 65’e ulaşmaktadır. 
Şirket, nakış makinesi endüstrisinin sağlıklı gelişimine ve atılımına rehberlik eden 57 buluş patenti de dahil olmak üzere 330’dan fazla ulusal patenti ile ve ürünlerinin toplam pazar payıyla , nakış makineleri endüstrisinde en büyük , en dinamik ve en rekabetçi önde gelen işletmelerden biridir. 

SINSIM’in geniş kapsamlı operasyonları dört yan kuruluşu içermektedir; tüm iştirakler yaklaşık 170.000 metrekarelik üretim üssü ile ve yıllık 6000’den fazla makine  üretim kapasitesiyle global ölçekte hizmet vermektedir.
SINSIM her zaman  ileri gitmek adına 15 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır ve kendini teknolojiye, gelişmeye ve tekstil endüstrisine hizmet etmeye  adamıştır. 

Özellik
galeri
seçenek
video
pdf

Ana Özellikler

SINSIM’in geniş kapsamlı operasyonları dört yan kuruluşu içermektedir; tüm iştirakler yaklaşık 170.000 metrekarelik üretim üssü ile ve yıllık 6000’den fazla makine  üretim kapasitesiyle global ölçekte hizmet vermektedir. SINSIM her zaman  ileri gitmek adına 15 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır ve kendini teknolojiye, gelişmeye ve tekstil endüstrisine hizmet etmeye  adamıştır.

GALERİ

SEÇENEKLER

Yüksek Hızlı Nakış Makinesi

Moda, çocuk giyim, gelinlik, ev tekstili sektörlerinde örme, dokuma, pamuk, deri, polyester, elyafa nakışta mükemmel performansa sahip olan “SINSIM” yüksek hızlı nakış makinesi yaygın olarak üst seviye nakışlarda kullanılır.

Süper Çok Kafalı Dantel Nakış Makinesi

Oyuncak, çanta, ayakkabı, şapka, çocuk kıyafeti, kazak, iç çamaşırı, yatak takımı, perde, havlu, saman MATS, bez, ev tekstili, kot giyimde yaygın olarak kullanılır ve toplu işlemede mükemmel performans gösterir.

Dokuma Nakış Makinesi

Bu seri, yatak takımları, çocuk giyim, kadın giyiminde yaygın olarak kullanılan yassı nakış, dokuma nakış, sarmal nakış, düz kemer nakış, boncuk nakış işlevi toplar. Tamamıyla işlevseldir ve müşterilerin güçlü bir rekabet avantajı oluşturmalarına yardımcı olan maliyet performansına sahiptir.

Havlu Nakış Makinesi

Çok fonksiyonel olmakla birlikte geleneksel nakış teknikleri ile havlu dikiş, zincir dikiş ve dikiş nakış efekti gibi birçok tasarım içerikli çeşitli nakışları yapabilir ve her türlü malzeme ile entegre olabilir. En yüksek hız 1200 rpm’ye kadar çıkabilir, böylece üretkenlik büyük ölçüde gelişir. 6 renk otomatik dönüştürme işlevi, renk eşlemesini esnek bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Renkleri değiştirmek, gürültüyü en aza indirmek ve işlemleri stabilize etmek için yeni bir renk kutusu benimser. 

Şapka Nakış Makinesi

Makine düz nakış, şapka nakışı, hazır giyim nakış için uygundur. Hazır giyim nakışı: tişörtler, kazanlar veya diğer giyim çeşitlerinde farklı nakış gereksinimlerine bağlı olarak geniş bir boyut aralığı sağlayabilir. Düz nakış: çeşitli nakış ve çerçeve ile geniş nakış için kolaylık sağlayabilir Şapka nakışı: Şapkanın etrafında 360 ° nakış yapılabilir Ayakkabı nakışı: Bitmiş ayakkabıların üzerinde nakış ayakkabı aparatı yardımı ile nakış yapabilir

Yüksek Devirli Konfeksiyon Nakış Makinesi

Nxe yüksek devirli konfeksiyon nakış makinesi: Yüksek verimlilikle pazar geliştirme talebini karşılamaktadır. Ayrıca yüksek kaliteli üretim ekipmanları temin ederek yüksek hız, yüksek hassasiyet ve sessiz yapı ile ekonomik değeri büyük ölçüde geliştiren yeni nesil yüksek hızlı nakış makineleri yaratmaktadır.

Lazer Nakış Makinesi

Lazer sistemi ile donatılmış, yüksek hızda lazerle kesme, lazerle üç aşamalı işlem, lazer nakış makinesi ile kombine edilir halde çeşitli perdeler, perfore, kumaş nakış, kesim ve giysiler gibi çeşitli dekoratif kumaşlarda katmanlama, kot, ayakkabı, kumaş, deri, hazır giyim nakışı, kumaş, çok katlı nakış, nakış, bez oyuncak, örme, deri eşyalar, ev tekstili ürünleri, sanat dekorasyon perdeleri için kullanılır.

Opsiyonel Aparatlar:

  • Delici Borel İğnesi
  • Optik Fiber Entegre Lazer Kesim
  • İplik Kabartma Aparatı
  • Boncuk Nakış Aparatı
  • Pul Nakış Aparatı
  • Basit Koordine Nakış Aparatı

VİDEO