Scroll Top

RIFA

RIFA

1993 yılında kurulan Shandong RIFA Textile Machinery Co., Zhejiang RIFA Textile Machinery holdingin grup şirketlerinden biridir. Holdingin diğer firmaları arasında Anhui RIFA Textile Machinery Co. ve Zhejiang RIFA Textile Machinery Co. bulunmaktadır.

RIFA kuruluşundan bu yana, yaklaşık yüz tür tekstil makinesini başarıyla geliştirmiş ve piyasaya sürmüştür.

Günümüzde RIFA, 4 ana tekstil makinesi grubunda hizmet vermektedir; bunlar: büküm makineleri, eğirme makineleri, dokuma makineleri ve örgü makineleri’dir.
Üretim, two for one katlama makineleri, open end iplik makineleri, örme makineleri, kompakt eğirme makineleri, hava jetli, su jetli ve rapier dokuma tezgahları olmak üzere 6 farklı seride gerçekleştirilmektedir. Makine grupları pamuk, yün, ipek, keten, harman kumaşlar, jakar (ev tekstilleri, havlular, vb.), endüstriyel kumaşlar (fiberglas vb.) ve daha fazlasından nihai tekstil ürünleri üretmek için kullanılmaktadır.
2024 yılı itibarıyla Shandong RIFA, Çin’in en büyük tekstil üretim üssüne sahiptir. Tekstil makineleri üretiminde 30 yılı aşan profesyonel deneyim, Ar -Ge çalışmaları, kalite ve üretim titizliği, RIFA’yı sektörünün en büyük aktörlerinden biri haline getirmiştir .

RIFA, dokuma makineleri üretim kısmında dört temel grup için üretim bandına sahiptir : hava jetli dokuma tezgahları, rapier dokuma tezgahları, Havlu dokuma tezgahları ve su jetli dokuma tezgahları. Üretim sürecinde mükemmel üretim ekipmanı, gelişmiş işleme yöntemleri ve kusursuz test prosedürleri kullanılmaktadır. Tüm üretim ve kontrolleri Almanya, İtalya, Tayvan ve dünyadaki diğer önder ülkelerden ve bölgelerden 20’den fazla set son teknoloji test ve kontrol cihazı ile yapılmaktadır. İnovasyon ve teknik güçlü yönlere yatırımları, modern yönetim teknikleri ve yüksek verimlilik operasyonları, performans ve dayanıklılık sağlayan stabil makine üretimi gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

 Müşteri taleplerine göre, bilimsel ve teknolojik yeniliği gerçekleştirmek için tasarım yöntemlerini ve felsefesini sürekli geliştirmektedir. Bu çalışmaların sonucu olara 6 ulusal yeni ürün, 10’dan fazla bölgesel yeni ürün, buluş ve kamu hizmeti modelleri için de 100’den fazla patent elde edilmiştir. RIFA 2010’lu yıllar boyunca art arda 2 Ulusal İnovasyon Fonu projesi, Ulusal Bilim ve Teknoloji Destek Programı, China Torch Programı ve diğer bazı ulusal bilim ve teknoloji programlarına katılım göstermiş ve çok az girişime verilmeye layık görülen Çin devlet desteğini almaya hak kazanmıştır.

Özellik
galeri
seçenek
video
pdf

 

RIFA’nın teknik merkezi, Çin Hükümeti tarafından belirlenen, Çin’in en büyük endüstriyel bölgelerinden olan Shandong eyaletinin en iyi Rapier dokuma tezgahı Mühendislik Teknolojisi Araştırma Merkezi ve Shandong Sertifikalı Kurumsal Teknik Merkezi unvanını kazanmıştır. Araştırma ve üretim merkezlerinde, tecrübeli ve kıdemli 40’dan fazla mühendis bulunmaktadır. Rifa, Donghua Üniversitesi, Qingdao Üniversitesi, Çin Tekstil Akademisi ve diğer bazı kolejler ve üniversiteler ve üniversitelerin araştırma laboratuvarları ile uzun süredir işbirliği yapmaktadır.

RIFA tekstil makinaları, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da 30’den fazla ülkeye ve Çin’de 20’den fazla eyalet ve şehre ihraç edilmektedir. RIFA , Çin Halk Cumhuriyeti sınırları içinde üretim yapan tüm tekstil endüstrisi üreticileri içerisinde, çeşitli üst düzey tekstil makinelerinin satışında en büyük ilk üç üreticiden biridir.

Ana Özellikler

 • Dünya standartlarında yüksek kalite
 • Rekabetçi ilk yatırım maliyeti
 • Yüksek çalışma hızı ve verimlilik
 • Hızlı üretim ve sevkiyat
 • Makineler üzerinde tam kontrol sağlayan
 • Türkçe özel yazılım sistemi
GALERİ

Seçenekler

 • Rapierli Dokuma Tezgahları
 • Hava jetli dokuma tezgahları
 • Su jetli Dokuma Tezgahları
 • Havlu Dokuma Tezgahları
 • Yuvarlak Örme Makineleri
 • Katlama, büküm, aktarma, eğirme makineleri
 • Çorap Örme Makineleri

VİDEO